معرفی oconnect در آئین بزرگداشت ۵۵سالگی ITMC

با حضور رئیس هیئت مدیره و معاونین شرکت ناواکو صورت گرفت؛
آئین بزرگداشت ۵۵ سالگی تأسیس کارخانجات مخابراتی ایران با حضور رئیس هیئت مدیره و معاونین شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، و همچنین معرفی محصول جدید و عقد تفاهم نامه همکاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ناواکو، در این مراسم پس از ارائه گزارش عملکرد سال گذشته شرکت کارخانجات مخابراتی ایران و تقدیر از مدیران برتر، تفاهم‌نامه‌ای با شرکت فناوری اطلاعات ناواکو حول موضوعات مختلف منعقد شد. ایجاد پلتفرم‌های هوشمند، تولید تجهیزات پایانه فروش و تولید سوئیچ‌های لایه های مختلف مورد استفاده در شرکت های مخابراتی و شبکه بانکی کشور، یکی از موضوعات این تفاهم‌نامه است.
شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، که پیش از این در نمایشگاه تراکنش ایران از محصول جدید خود oconnect رونمائی کرده بود، در این مراسم نیز به معرفی قابلیت‌های این محصول پرداخت. این محصول به منظور بهبود سطح کیفی سرویس‌دهی پذیرندگان، به عنوان مبدل SIP TRUNK به خطوط E1 مورد استفاده قرار می‌گیرد که منجر به بهبود زیرساخت‌ها و کاهش هزینه‌ها خواهد شد و بخش اعظم تماس‌های دایال‌آپ کشور را پوشش خواهد داد.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم، رئیس هیئت مدیره و معاونین شرکت فناوری اطلاعات ناواکو که به همراه چهار شرکت و سازمان دیگر در این مراسم حضور داشتند، از نمایشگاه تخصصی شرکت کارخانجات مخابراتی ایران که در حوزه‌های مختلف از جمله بانکداری نوین برپا شده بود، بازدید کردند.

اشتراک گزاری:

اخبار مرتبط

تماس با ما

اطلاع رسانی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش علامه، پلاک۵۰

کد پستی: ۱۹۹۷۹۹۸۸۴۵

تلفن: 02143396000

ایمیل: info@navaco.ir