شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

مجمع عمومی شرکت فناوری اطلاعات ناواکو برگزار شد

19 فروردین 1400

به گزارش روابط عمومی ناواکو، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فناوری اطلاعات ناواکو برای بررسی عملکرد شرکت در سال منتهی به ۳۰/۰۹/۱۳۹۹ روز سه‌شنبه ۱۷/۰۱/۱۴۰۰ با حضور ۱۰۰ درصدی سهامداران، مدیرعامل و مدیران ارشد گروه مالی بانک مسکن و هیئت مدیره، مدیرعامل و مدیران شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در محل ساختمان گروه مالی بانک مسکن برگزار شد.

گزارش صورت‌های مالی شرکت فناوری اطلاعات ناواکو (سهامی خاص) شامل صورت وضعیت مالی به تاریخ ۳۰ آذر ۱۳۹۹، صورت‌های سود و زیان، تغییرات در حقوق مالکانه و جریان‌های نقدی آن برای سال مالی ۱/۱۰/۱۳۹۸ تا ۳۰/۹/۱۳۹۹ توسط بازرس و حسابرس قانونی ارائه شد.

در این جلسه، محمدرضا ضیاظریفی مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، طی گزارشی عملکرد این شرکت از روند درآمدها، دستاوردهای کلان مدیریتی، خدمات پرداخت، ETC، بانکداری متمرکز، سامانه‌های ستادی، زیر ساخت و امنیت و همچنین برنامه های آتی این شرکت را ارائه کرد.

بنا بر گزارش مدیرعامل ناواکو، این شرکت سودخالص ۴۰۰ درصدی و رشد تقریبا ۲۴ درصدی تولید درآمد و سود عملیاتی ۶۰ درصدی سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ را داشته است. ناواکو در حوزه دستگاه‌های کارتخوان، کیف پول موبایلی، دستگاه‌های کیوسک و همچنین ورود به حوزه‌ها و فناوری‌های نوین هم برنامه‌های جدی و جدیدی برای سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ دارد.

پس از ارائه گزارش فعالیت هیئت مدیره به مجمع و گزارش بازرس و حسابرس قانونی، صورت های مالی شرکت به تصویب رسید.