شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

برگزاری چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران فناوری اطلاعات بانک مسکن

12 اردیبهشت 1400

به گزارش روابط عمومی ناواکو، با حضور مدیرعامل بانک مسکن در شرکت فناوری اطلاعات ناواکو چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران فناوری اطلاعات بانک مسکن برگزار شد.
چهارمین جلسه شورای هماهنگی مدیران فناوری اطلاعات بانک مسکن با حضور دکتر محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن، مصطفی ازگلی مدیر عامل گروه مالی بانک مسکن، ساسان شیردل معاون مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن، حمیدرضا احمدیان مشاور فناوری اطلاعات مدیرعامل بانک مسکن و سیامک خاوری مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو برگزار شد.
دکتر شایان در این جلسه بر اهمیت جایگاه شرکت ناواکو از منظر ماموریت آن تاکید کرد که این شرکت با توجه به ظرفیت‌ها و نیروهای انسانی می‌تواند اهداف فناورانه بانک و گروه مالی بانک مسکن را پیگیری کند.
در این جلسه، سیامک خاوری مدیرعامل ناواکو نیز گزارشی از برنامه‌های جدید شرکت و وضعیت شرکت ارایه کرد. خاوری از جمله برنامه‌های خود برای شرکت در سال جاری را بهبود برندینگ، توسعه فعالیت‌ها، توسعه ETC، کربنکینگ (Corebanking) و PSP اعلام کرد.
در این جلسه همچنین برنامه‌های راهبری کلان شرکت فناوری اطلاعات ناواکو تبیین شد و تشکیل کمیته‌های فنی برای ارایه گزارش‌‌های هفتگی به مدیرعامل نیز در دستور کار قرار گرفت.

برچسب ها: