شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

به دنبال ایجاد هلدینگ ناواکو هستیم

12 آبان 1400

به گزارش واحد روابط عمومی، در گفتگو مدیر عامل شرکت ناواکو با عصر تراکنش از ایجاد هلدینگ ناواکو خبر دادند.

طبق صحبت های سیامک خاوری نیروهای انسانی ناواکو در ۳۴ نقطه کشور در حال فعالیت هستند که عملیات پشتیبانی و سخت‌افزاری شبکه کارت‎‌خوان، خودپرداز و کیوسک های بانک مسکن را انجام می‌دهند.

خاوری از مشارکت با هلدینگ های سایر بانک های جهت تعاملات بین بانکی که در این راستا نشستی با “هلدینگ صاد”بانک صادرات داشتند و دموی توسعه محصول امور منابع انسانی و رفاهی بانک مسکن ارائه گردید و همچنین مشارکت بانک ها در حوزه درگاه پرداخت که تولید دستگاه های کارت خوان و کیوسک جز ظرفیت متعلق به ناواکو میباشد صحبت نمود.

ایشان در خصوص عمکلرد شش ماه خود با سمت مدیرعامل ناواکو به اصلاحات ساختاری، توسعه پی‌اس‌پی وکربنکینگ، تدوین چارت شرکت، پیاده سازی ساختار سازمانی مبتنی بر استانداردهای معتبر، شکل دادن به سند راهبردی، تنظیم آئین نامه ها جدید و بازنگری آئین نامه های موجود، شکل‌گیری سیستم ارزیابی عملکرد، اصلاح نظام پرداخت دستمزد ودستور کاردریافت مجوزها از ریاست جمهوری و فتا و… اشاره نمود و از راه اندازی مرکز نوآوری راه و مسکن با استفاده از ظرفیت های دانشگاه و جذب سرمایه‌های خرد صنعت ساختمان از طریق بلاکچین و ایجاد هلدینگ ناواکو خبر دادند. جهت مشاهده کامل مصاحبه فایل زیر را دانلود نمایید.

مصاحبه عصر تراکنش با سیامک خاوری

 

اخبار و مقالات مشابه