شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

توسعه خدمات نوین به مشتریان در سال ۱۴۰۰

11 اسفند 1399

به گزارش روابط عمومی ناواکو؛ نشست فصلی مدیران شرکت فناوری اطلاعات ناواکو روز دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ برگزار شد. در این نشست با حضور هیئت مدیره، مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی و عملیاتی، مسائل و مشکلات واحدها مورد بررسی و واکاوی قرار گرفت.
مسعود ارمغانی، مدیر امور منابع انسانی و اداری ناواکو به عنوان دبیر جلسه، با تشریح دلایل برگزاری این نشست، ابراز امیدواری کرد پیکره شبکه بانکی «بانک مسکن» با مشارکت داده پردازی و لجستیکی شرکت ناواکو، آینده متفاوتی داشته باشد.
در ادامه محمدرضا ضیاظریفی مدیرعامل ناواکو طی سخنانی دستاوردهای سال ۱۳۹۹ و چشم انداز سال ۱۴۰۰ را ترسیم و با قدردانی از زحمات همکاران شرکت فناوری اطلاعات ناواکو دستاوردهای این شرکت در بخش خدمات پرداخت الکترونیک، خدمات ETC، بانکداری متمرکز و سامانه‌های ستادی را تشریح کرد.
بنا بر اظهارات مدیرعامل ناواکو؛ تشکیل دپارتمان مستقلETC در قالب یک SBU با هدف چابکی و اعطای هویت مستقل، نصب و راه‌اندازی تجهیزات پرداخت الکترونیک عوارض در آزادراه‌های توافق شده، شناسایی و ایجاد سرویس‌های ارزش افزوده برای مشتریان آزادراهی، توسعه خدمات مبتنی بر برچسب و OCR، ایجاد سامانه یکپارچه دریافت عوارض اعم از نقدی و الکترونیکی، برقراری ارتباط بین نرم‌افزار پرنا باETC در راستای خدمات اطلاع‌رسانی به مشتریان و افزایش مشتریان پرنا و همچنین مطالعه و بررسی تکنولوژی‌های نوین پرداخت الکترونیک عوارض از جمله برنامه‌های آتی ناواکو است.
در این نشست، سیامک خاوری عضو هیئت مدیره و معاون فنی و پشتیبانی شرکت فناوری اطلاعات ناواکو نیز از تشکیل کمیته‌های تخصصی خبر داد که در آینده در خصوص آن اطلاع رسانی خواهد شد. این کمیته‌ها با مکانیزم ارتباط دوسویه میان مدیران و همکاران ناواکو فعالیت خواهند کرد.
در پایان، حمیدرضا احمدیان، رئیس هیئت مدیره با ابراز خرسندی از تشکیل نشست فصلی مدیران ناواکو، تاکید کرد: جلسه مدیران برای رسیدن به وفاق و هماهنگی جدید برگزار شده و در این زمینه در ناواکو دغدغه‌های جدی وجود دارد که تحقق آنها نیازمند دلسوزی همه همکاران است. او تصریح کرد: در این راستا باید راهبردها شفاف، برنامه‌ها دقیق، گام‌ها پیوسته و هماهنگ باشد که بتوانیم به اهداف دست پیدا کنیم. رئیس هیئت مدیره ناواکو تاکید کرد: معاونت‌ها در تلاش هستند، راهبردهای ۱۴۰۰ دقیق مشخص شود و زمانی که این راهبردها مشخص شود، موضوعات مورد دغدغه همکاران ناواکو حل خواهد شد.
لازم به ذکر است در جریان نشست فصلی مدیران، موضوعات و مسائل مورد دغدغه کارکنان ناواکو از سوی نمایندگان معاونت‌ها آقایان رجایی، معاون پرداخت، وزیر پور مدیر زیر ساخت و مراکز داده و صادقی مدیر گروه تحلیل و طراحی در حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مطرح شد.

بنا به این گزارش، در ابتدای این نشست از سرکار خانم فزونی، مدیر سابق امور منابع انسانی و اداری و جناب آقای مجتهدی، مدیر پروژه معاونت تولید، توسعه و نگهداری نرم افزار تقدیر و تشکر به عمل آمد.