شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

توسعه خدمات نوین به مشتریان در سال ۱۴۰۰

1 مارس 2021

به گزارش روابط عمومی ناواکو؛ نشست فصلی مدیران شرکت فناوری اطلاعات ناواکو روز دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ برگزار شد. در این نشست با حضور هیئت مدیره، مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی و عملیاتی، مسائل و مشکلات واحدها مورد بررسی و واکاوی قرار گرفت.
مسعود ارمغانی، مدیر امور منابع انسانی و اداری ناواکو به عنوان دبیر جلسه، با تشریح دلایل برگزاری این نشست، ابراز امیدواری کرد پیکره شبکه بانکی «بانک مسکن» با مشارکت داده پردازی و لجستیکی شرکت ناواکو، آینده متفاوتی داشته باشد.
در ادامه محمدرضا ضیاظریفی مدیرعامل ناواکو طی سخنانی دستاوردهای سال ۱۳۹۹ و چشم انداز سال ۱۴۰۰ را ترسیم و با قدردانی از زحمات همکاران شرکت فناوری اطلاعات ناواکو دستاوردهای این شرکت در بخش خدمات پرداخت الکترونیک، خدمات ETC، بانکداری متمرکز و سامانه‌های ستادی را تشریح کرد.
بنا بر اظهارات مدیرعامل ناواکو؛ تشکیل دپارتمان مستقلETC در قالب یک SBU با هدف چابکی و اعطای هویت مستقل، نصب و راه‌اندازی تجهیزات پرداخت الکترونیک عوارض در آزادراه‌های توافق شده، شناسایی و ایجاد سرویس‌های ارزش افزوده برای مشتریان آزادراهی، توسعه خدمات مبتنی بر برچسب و OCR، ایجاد سامانه یکپارچه دریافت عوارض اعم از نقدی و الکترونیکی، برقراری ارتباط بین نرم‌افزار پرنا باETC در راستای خدمات اطلاع‌رسانی به مشتریان و افزایش مشتریان پرنا و همچنین مطالعه و بررسی تکنولوژی‌های نوین پرداخت الکترونیک عوارض از جمله برنامه‌های آتی ناواکو است.
در این نشست، سیامک خاوری عضو هیئت مدیره و معاون فنی و پشتیبانی شرکت فناوری اطلاعات ناواکو نیز از تشکیل کمیته‌های تخصصی خبر داد که در آینده در خصوص آن اطلاع رسانی خواهد شد. این کمیته‌ها با مکانیزم ارتباط دوسویه میان مدیران و همکاران ناواکو فعالیت خواهند کرد.
در پایان، حمیدرضا احمدیان، رئیس هیئت مدیره با ابراز خرسندی از تشکیل نشست فصلی مدیران ناواکو، تاکید کرد: جلسه مدیران برای رسیدن به وفاق و هماهنگی جدید برگزار شده و در این زمینه در ناواکو دغدغه‌های جدی وجود دارد که تحقق آنها نیازمند دلسوزی همه همکاران است. او تصریح کرد: در این راستا باید راهبردها شفاف، برنامه‌ها دقیق، گام‌ها پیوسته و هماهنگ باشد که بتوانیم به اهداف دست پیدا کنیم. رئیس هیئت مدیره ناواکو تاکید کرد: معاونت‌ها در تلاش هستند، راهبردهای ۱۴۰۰ دقیق مشخص شود و زمانی که این راهبردها مشخص شود، موضوعات مورد دغدغه همکاران ناواکو حل خواهد شد.
لازم به ذکر است در جریان نشست فصلی مدیران، موضوعات و مسائل مورد دغدغه کارکنان ناواکو از سوی نمایندگان معاونت‌ها آقایان رجایی، معاون پرداخت، وزیر پور مدير زير ساخت و مراكز داده و صادقی مدير گروه تحليل و طراحی در حضور اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مطرح شد.

بنا به این گزارش، در ابتدای این نشست از سرکار خانم فزونی، مدیر سابق امور منابع انسانی و اداری و جناب آقای مجتهدی، مدیر پروژه معاونت تولید، توسعه و نگهداری نرم افزار تقدیر و تشکر به عمل آمد.