اهدا نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل شرکت ناواکو

تندیس و نشان عالی مدیر سال ۱۴۰۱ به سیامک خاوری مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت فناوری ناواکو اهداء شد.

به گزارش واحد روابط عمومی، هفتمین اجلاس سراسری «نشان عالی مدیر سال» با حضور معاون رئیس جمهور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد کشوری و صنایع روز سه شنبه یکم آذر ماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار و تندیس و نشان عالی مدیر سال ۱۴۰۱ به سیامک خاوری، مدیرعامل و عضو رئیس هیئت مدیره شرکت فناوری اطلاعات ناواکو اهداء شد.

اجلاس نشان عالی مدیر سال همه ساله با هدف بهبود فضای کسب و کار و توسعه اقتصادی بین تشکل‌ها و بنگاه‌های ایران ضمن توجه به شرایط خاص سیاسی و اقتصادی، تحریم‌های ناعادلانه و خروج از اقتصاد تک‌محصولی، به بررسی کارآفرینی سازمانی و نقش آن در اقتصاد کشور می‌پردازد و در سال جاری نیز هفتمین اجلاس سراسری اعطای نشان عالی مدیر سال با توجه به الگوی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری در توسعه مراکز فن‌آورانه و دانش‌بنیان با هدف به اشتراک گذاشتن تجربیات و بومی‌سازی دانش موجود در کشور برگزار شد.

در این اجلاس دکتر قوامی، معاون امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد ضمن تأکید بر شرایط حساس کشور از نظر اقتصادی در سال‌های اخیر گفت:«نظر به آمار بانک جهانی و منابع معتبر بین‌المللی اقتصاد ایران از دوره رکود خارج شده است. همچنین براساس گزارش صندوق بین‌المللی پول دولت ایران کم‌خرج ترین دولت خاورمیانه است و در برنامه ما این است تا نسبت مخارج به تولید ناخالص ملی را کاهش دهیم. ما در تلاش هستیم فضا را برای فعالان اقتصادی بخصوص بخش خصوصی فراهم کنیم تا اوضاع اقتصاد کشور بهبود پیدا کند.»

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش علامه، پلاک۵۰

کد پستی: ۱۹۹۷۹۹۸۸۴۵

تلفن: 02143396000

ایمیل: info@navaco.ir