تقویت زمینه‌های توسعه و بهبود فعالیت‌های ناواکو در سیستان و بلوچستان

 مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره ناواکو به استان سیستان و بلوچستان سفر کردند تا از شعب بانک مسکن و نمایندگی‌های ناواکو در این استان بازدید کنند.

به گزارش روابط عمومی،سیامک خاوری و غلامرضا داداش زاده در این سفر با سیاوش زراعتی مدیر امور شعب بانک مسکن در استان سیستان و بلوچستان دیدار و گفت‌و‌گو داشتند.
به گفته مدیرعامل ناواکو ؛ این سفر در راستای شناسایی پتانسیل‌های این استان در جهت تقویت زمینه‎‌های توسعه و بهبود فعالیت‌های ناواکو انجام شده است.
خاوری در اشاره به ظرفیت‌های استان سیستان و بلوچستان گفت: استان سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های ارزشمندی دارد که می‌توان با تکیه بر نیروهای جوان و متخصص این منطقه سرمایه‌گذاری انجام داد و سرمایه‌های بزرگ منطقه را به سرمایه‌های بزرگ کشور مبدل کرد.

در این جلسه در خصوص ارسال و افزایش تعداد سهمیه پایانه‌های سیار و ثابت استان، جایگزینی پایانه‌های معیوب با پایانه‌های سالم و کارآمد در کوتاه‌ترین زمان، ایجاد طرحهای انگیزشی برای پذیرندگان جهت حفظ و نگهداشت آنها و همچنین درخواست به روزشدن سخت افزار کیوسک‌های مدل ITMAX و افزایش کیوسک‌های کارت هدیه استان بحث و تبادل نظر شد.

در همین حال، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره ناواکو از دفتر استانی این شرکت بازدید کردند و در جریان آن، مشکلات پشتیبانی‌های دفتر استانی و پیشنهادات درخصوص رفع آنها مورد بررسی قرار گرفت و همچنین گزارش عملکرد دفتر استانی توسط نماینده ناواکو ارائه شد.

 

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش علامه، پلاک۵۰

کد پستی: ۱۹۹۷۹۹۸۸۴۵

تلفن: 02143396000

ایمیل: info@navaco.ir