شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

برنده جایزه ویژه جشنواره عیدانه ناواکو (سال ۹۷) مشخص شد

15 شهریور 1397

برنده جایزه ویژه جشنواره عیدانه ناواکو مشخص شد

مراسم قرعه کشی جایزه ویژه جشنواره عیدانه ناواکو در تاریخ ۱۴ شهریور ۹۷ با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره  ، روسا و معاونین ادارات بانک مسکن و همچنین مدیر عامل و اعضا هیئت مدیره و مدیران شرکت فناوری اطلاعات ناواکو و جمعی از پذیرندگان بانک مسکن برگزار شد.

در این مراسم حمید بنائیان مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو با اشاره به اینکه خدمات ناواکو از طریق نمایندگی های استانی این شرکت و حدود ۱۲۰۰ شعبه بانک مسکن در سراسر کشور قابل دسترسی است ، میانگین سنی پرسنل این شرکت را ۳۰ سال عنوان و تاکید کرد: اغلب این افراد فارغ التحصیل دانشگاه های برتر کشور هستند و برای ارایه بهترین خدمات به مشتریان بانک مسکن تلاش می کنند.

در ادامه این مراسم ابوالقاسم رحیمی انارکی، مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک مسکن در سخنانی به نقش بانکداری الکترونیک در زندگی مردم اشاره کرد و با بیان اینکه امروز تصور زندگی و کار و فعالیت، بدون وجود درگاه های پرداخت غیرحضوری تقریبا غیرممکن است، افزود: ارزش پرداخت هایی که از کلیه روش های غیرحضوری و الکترونیکی پرداخت انجام می شود معادل ۱۲٫۵ درصد از کل نقدینگی کشور است.

رحیمی انارکی با یادآوری اینکه در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد تراکنش های بانک مسکن به شکل غیرحضوری انجام می شود، اظهار کرد: اگر قرار بود این قبیل اقدامات به شکل حضوری انجام شود، شاهد ازدحام در شعب بودیم و زمان و انرژی بسیاری تلف می شد.

به گفته مدیرعامل بانک مسکن، تعداد تراکنش های انجام شده از این طریق در مدت سپری شده از سال جاری نسبت به مدت مشابه پارسال با رشد ۴۶ درصدی روبرو بوده است.

وی سپس از خدمات شرکت فناوری اطلاعات ناواکو که ۱۰۰ درصد به بانک مسکن تعلق دارد، تقدیر کرد و گفت: این شرکت با ۶۰۰ پرسنل جوان و حضور فعال در ۳۴ دفتر استانی، توانسته خدمات قابل توجهی در حوزه پرداخت به مشتریان بانک مسکن ارایه کند.

در این مراسم ضمن تقدیر از پذیرندگان برتر، قرعه کشی برنده جایزه ویژه (یک دستگاه خودروی سراتو) از میان ۱۴ هزار و ۱۹۱ پذیرنده فعال که در ایام برگزاری جشنواره عیدانه (نیمه بهمن ۹۶ تا عید فطر) توانستند بیش از ۴۰۰ امتیاز کسب کنند، برگزار شد.

بر این اساس سید محسن مسدد از شیراز، عباس جهان دیده از تهران، رحیم قربانی از تهران، منوچهر قربانیان از مشهد و محمد گله زن شیراز از بندرعباس به عنوان ۵ پذیرنده برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین به قید قرعه یک دستگاه خودروی سراتو به پذیرنده ای از چالوس به نام نسیبه اسدی تیله نویی تعلق گرفت.

فیلم مراسم قرعه کشی در اینستاگرام شرکت به آدرس www.instagram.com/navaco.it  قرار گرفت.