شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

بررسی خدمات نوین ناواکو در سرپرستی شعب منطقه شرق تهران

9 آبان 1400

به گزارش واحد روابط عمومی ناواکو، در بازدید ادواری شعب بانک مسکن روز دوشنبه مورخ ۳ آبان ماه جلسه هم افزایی با حضور سیامک خاوری مدیرعامل، غلامرضا داداش زاده رئیس هیئت مدیره، آقای جلال الدین سلیمی مدیریت شعب شرق تهران و آقای فتاح بختیاری معاونت شعب شرق منطقه تهران برگزار گردید.

در این راستا خاوری بعد از تعریف جایگاه ناواکو در خصوص خدمات مربوط به ناواکو از نظر کیفیت و کمیت، حمایت از سامانه ها و همچنین برنامه های کوتاه مدت از جمله بالا بردن کیفیت و نظم در سرویس دهی مربوط به خدمات بانک صحبت نمود.

ایشان افزود: خدمات جدیدی در ناواکو خلق و برخی از خدمات نیز از جمله باشگاه مشتریان، بازارگاه مسکن، خدمات کیوسک پایه و پزپایه در حال توسعه هستند که در این راستا همکاری هایی با مجموعه ها و نهادها در حال انجام می‌باشد .

با توجه به حرکت بانک‌‌ها به سمت فنّاوری‌های جدید، لازم است برای همسو شدن با رشد جهانی و همگام شدن با محصولات ارائه‌شده‌ی شرکت‌‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات، به‌ منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش چابکی نیازمند یک مدل ساختارمند و انعطاف‌پذیر جهت تسهیل و تعمیق ارتباطاتِ بین سامانه‌ای می‌باشند. بر این اساس لازم است تا به منظور هم افزایی بیشتر، مدیریت شعب به صورت هدفمند و هوشمند از خدمات نوین حمایت مادی و معنوی خود را داشته باشند.

 

اخبار و مقالات مشابه