شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

بررسی خدمات نوین ناواکو در سرپرستی شعب منطقه شرق تهران

31 اکتبر 2021

به گزارش واحد روابط عمومی ناواکو، در بازدید ادواری شعب بانک مسکن روز دوشنبه مورخ ۳ آبان ماه جلسه هم افزایی با حضور سیامک خاوری مدیرعامل، غلامرضا داداش زاده رئیس هیئت مدیره، آقای جلال الدین سلیمی مدیریت شعب شرق تهران و آقای فتاح بختیاری معاونت شعب شرق منطقه تهران برگزار گردید.

در این راستا خاوری بعد از تعریف جایگاه ناواکو در خصوص خدمات مربوط به ناواکو از نظر کیفیت و کمیت، حمایت از سامانه ها و همچنین برنامه های کوتاه مدت از جمله بالا بردن کیفیت و نظم در سرویس دهی مربوط به خدمات بانک صحبت نمود.

ایشان افزود: خدمات جدیدی در ناواکو خلق و برخی از خدمات نیز از جمله باشگاه مشتریان، بازارگاه مسکن، خدمات کیوسک پایه و پزپایه در حال توسعه هستند که در این راستا همکاری هایی با مجموعه ها و نهادها در حال انجام می‌باشد .

با توجه به حرکت بانک‌‌ها به سمت فنّاوری‌های جدید، لازم است برای همسو شدن با رشد جهانی و همگام شدن با محصولات ارائه‌شده‌ی شرکت‌‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات، به‌ منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش چابکی نیازمند یک مدل ساختارمند و انعطاف‌پذیر جهت تسهیل و تعمیق ارتباطاتِ بین سامانه‌ای می‌باشند. بر این اساس لازم است تا به منظور هم افزایی بیشتر، مدیریت شعب به صورت هدفمند و هوشمند از خدمات نوین حمایت مادی و معنوی خود را داشته باشند.

 

اخبار و مقالات مشابه