شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

نخستین رویداد سکوی پرتاب روش‌های نوین ساخت‌ و ساز

18 آبان 1400

رویداد سکوی پرتاب روش‌های نوین ساخت‌ و ساز روز یکشنبه ۱۶ آبان ماه در سالن حبیبی واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با دکتر جواهری مدیر عامل گروه مالی، دکتر جوان مجیدی ریاست مرکز نوآوری و شکوفایی گروه مالی بانک مسکن، سیامک خاوری مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، دکتر طهرانچی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر علی اصغر باقرزاده نائب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

هدف از برگزاری این رویداد، تقاضا محور کردن پژوهش‌های رسمی دانشگاهی در قالب پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری از طریق تعامل، شناسایی نیازهای واقعی صنعت ساختمان و برطرف کردن آنها به صورت علمی با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در جامعه دانشگاهی می باشد.

دکتر جواهری مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن بیان کرد: هلدینگ سرمایه گذاری بانک مسکن با ۴۰ سال سابقه تخصصی در عرصه ساختمان سازی و تامین مسکن، در حال حاضر  بیش از دو میلیون متر مربع تولید ساختمان در کشور را در دست اجرا دارد.

ایشان در ادامه گفت: استفاده از فناوری های روز در این حوزه یک نیاز کاملا جدی است و در انتها حمایت همه جانبه مجموعه بانک مسکن از طرح‌ها و ایده‌های اجرایی در حوزه ساختمان و فناوری ساختمان را اعلام کرد.

در این مراسم تفاهم نامه همکاری میان ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست مرکز نوآوری و شکوفایی گروه مالی بانک مسکن امضاء شد.

در پایان این رویداد تعداد ۲۰ پایان نامه برتر مفتخر به دریافت تقدیرنامه و جایزه از گروه مالی بانک مسکن شدند.

اخبار و مقالات مشابه