کسب لوح زرین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی برای محصول «اوکانکت»

کسب افتخار بزرگ دیگری برای ناواکو و بانک مسکن

شرکت فناوری اطلاعات ناواکو به جهت تولید محصول «اُکانکت» به عنوان شرکت نوآور انتخاب شد و لوح زرین ششمین جشنواره نوآوری ملی برتر ایرانی را دریافت کرد.

به گزارش واحد روابط عمومی، در ششمین جشنواره ملی نوآوری ایرانی که با حضور دکتر خاندوزی، وزیر محترم اقتصاد و امور دارایی، برگزار گردید گواهی­نامه و لوح زرین جشنواره به مهندس سیامک خاوری، مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، برای محصول «اُکانکت» اهدا گردید. کسب این افتخار بزرگ می­‌تواند آغازگر فصل جدیدی از تحولات بنیادین در حوزه نوآوری محصولات برای این مجموعه باشد.

 

بازدید وزیر اقتصاد از اوکانکت

 

ششمین دوره جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، ۱۶ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ در دانشگاه صنعتی شریف برگزارشد و شرکت ناواکو به همراه شرکت‌های بزرگ فناوری ایران، با محصول جدید خود «اُکانکت» پا به این جشنواره مهم علمی کشور گذاشت.

این جشنواره با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هر ساله با شناسایی، ارزشیابی و تعیین برترین نوآوری­‌های شرکت‌های ایرانی در حوزه تولید محصولات و خدمات نوین، زمینه توسعه کشور در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان را فراهم می‌نماید.

دستگاه اُکانکت که دی ماه سال جاری در نمایشگاه تراکنش ایران رونمایی شد؛ پس از انجام جلسات ارزیابی توسط گروه کارشناسان جشنواره و کسب امتیازات لازم، توانست مجوز ورود به این رویداد مهم را اخذ نماید. این دستگاه در بخش «نوآوری در محصول» جشنواره، به بازدیدکنندگان و صاحبان کسب و کار این حوزه، معرفی شد و همچنین از شرکت ناواکو به جهت بکارگیری ایده‌های مبتکرانه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بانکی، تقدیر به عمل آمد.

درگاه دیجیتال دو پورت “O-Connect” را با استفاده از بهترین کارت‌های E1 دیجیتال، طراحی و در اختیار کاربران گرامی قرار داده است. در این راهکار خطوط SIP Tunk مخابراتی وارد دستگاه شده و پس از رجیستر شدن در دستگاه با تبدیل پروتکل از اینترفیس‌های E1  از دستگاه خارج شده که می‌تواند به عنوان ورودی E1 دستگاه تجمیع کننده مخابراتی مورد استفاده و بهره‌برداری قرار گیرد. با راه اندازی SIP TRUNK کشوری، بخش اعظم تماس‌های متمرکزکننده  Dial-Up کشور را پوشش خواهد داد.

 

 

دریافت تندیس جشنواره نوآوری برتر

 

هدف شرکت ناواکو از حضور در این جشنواره، تشویق و حمایت از ایده‌های خلاقانه و نوآورانه، برای ارتقاء سطح کیفی مجموعه و توسعه نوآوری به عنوان یک عامل رقابت‌پذیر می‌باشد؛ که این رویکرد همواره توسط مدیریت عامل بانک مسکن به عنوان پشتوانه بزرگ شرکت، مورد حمایت قرار گرفته است. به طور کلی مجموعه ناواکو همواره در نظر دارد با تکیه بر دانش متخصصان و مهندسان خود، زمینه را جهت درونی‌سازی محصولاتی هم‌گام با فناوری‌های روز دنیا فراهم سازد.

 

 

لازم به ذکر است که از اولین دوره برگزاری این جشنواره تاکنون (از سال ۱۳۹۵) حدود ۱۱۰۰ محصول نوآورانه شناسایی شده است که حضور اُکانکت در بین این محصولات، افتخاری بسیار ارزشمند برای مجموعه ناواکو و بانک مسکن می باشد.

 

اشتراک گزاری:

اخبار مرتبط

تماس با ما

اطلاع رسانی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش علامه، پلاک۵۰

کد پستی: ۱۹۹۷۹۹۸۸۴۵

تلفن: 02143396000

ایمیل: info@navaco.ir