شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

سیامک خاوری در مراسم رونمایی از محصول جدید بنیاد ققنوس

5 فوریه 2022

به گزارش روابط عمومی شرکت ناواکو، بنیاد ققنوس در مراسمی که در موزه پست و تلگراف برگزار نموده بود، از محصول جدید خود رونمایی کرد. این محصول اولین پلتفرم صدور توکن بی­تا (NFT) بر روی شبکه بلاکچین ایرانی است که آماده ارائه خدمت در زمینه ایجاد گواهی اصالت می­باشد.

این مراسم با حضور سیامک خاوری مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، محمدرضا دشتی نماینده مجلس شورای اسلامی، برات قنبری دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه­ای و مهدی تقی­پور معاون فینتک همراه اول برگزار شد. ولی­الله فاطمی دبیر بنیاد ققنوس در ابتدای این مراسم ضمن ابراز خرسندی از تلاش­ها در جهت توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور گفت: بیش از سه سال است که مجموعه ققنوس با هدف کسب تجربه در حوزه فن­آوری­های دیجیتال به ویژه بلاکچین تأسیس شده و با مشارکت بزرگترین بانک­ها و مجموعه فن­آور کشور توانستیم انواع کاربردهای بلاکچین را توسط فارغ­التحصیلان و مهندسان جوان کشور تجربه کنیم.

در ادامه آثاری از جمله «مرغ بسم الله» اثر استاد زرین قلم، «بسم الله» نصرالله افجه­ای، «توسن خیال» رضا مهدوی، مجسمه اسب از صادق ادهم، «عیسی مسیح» اثر محسن روح الامین و اثر خوشنویسی «علی ولی الله» اثر علیرضا کدخدایی مه در این سامانه گواهی اصالت هنری دریافت کرده­اند، به نمایش درآمد.

در این مراسم مهندس صمدی راد، مدیرعامل بنیاد ققنوس با تشکر از حضور مهندس خاوری بابت حضور در این مراسم، تمبر یادبود اختصاصی بی­تا را به مدیرعامل شرکت اهدا نمودند. در پایان مراسم همچنین مهندس خاوری، مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، به نمایندگی از شرکت، به رسم یادگار در متنی بر روی یادمان رونمایی سامانه بی­تا، ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، برای مجموعه بنیاد ققنوس آرزوی موفقیت کرد.