شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

سیامک خاوری در مراسم رونمایی از محصول جدید بنیاد ققنوس

16 بهمن 1400

به گزارش روابط عمومی شرکت ناواکو، بنیاد ققنوس در مراسمی که در موزه پست و تلگراف برگزار نموده بود، از محصول جدید خود رونمایی کرد. این محصول اولین پلتفرم صدور توکن بی­تا (NFT) بر روی شبکه بلاکچین ایرانی است که آماده ارائه خدمت در زمینه ایجاد گواهی اصالت می­باشد.

این مراسم با حضور سیامک خاوری مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، محمدرضا دشتی نماینده مجلس شورای اسلامی، برات قنبری دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه­ای و مهدی تقی­پور معاون فینتک همراه اول برگزار شد. ولی­الله فاطمی دبیر بنیاد ققنوس در ابتدای این مراسم ضمن ابراز خرسندی از تلاش­ها در جهت توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور گفت: بیش از سه سال است که مجموعه ققنوس با هدف کسب تجربه در حوزه فن­آوری­های دیجیتال به ویژه بلاکچین تأسیس شده و با مشارکت بزرگترین بانک­ها و مجموعه فن­آور کشور توانستیم انواع کاربردهای بلاکچین را توسط فارغ­التحصیلان و مهندسان جوان کشور تجربه کنیم.

در ادامه آثاری از جمله «مرغ بسم الله» اثر استاد زرین قلم، «بسم الله» نصرالله افجه­ای، «توسن خیال» رضا مهدوی، مجسمه اسب از صادق ادهم، «عیسی مسیح» اثر محسن روح الامین و اثر خوشنویسی «علی ولی الله» اثر علیرضا کدخدایی مه در این سامانه گواهی اصالت هنری دریافت کرده­اند، به نمایش درآمد.

در این مراسم مهندس صمدی راد، مدیرعامل بنیاد ققنوس با تشکر از حضور مهندس خاوری بابت حضور در این مراسم، تمبر یادبود اختصاصی بی­تا را به مدیرعامل شرکت اهدا نمودند. در پایان مراسم همچنین مهندس خاوری، مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، به نمایندگی از شرکت، به رسم یادگار در متنی بر روی یادمان رونمایی سامانه بی­تا، ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، برای مجموعه بنیاد ققنوس آرزوی موفقیت کرد.