شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

ترسیم چشم‌انداز سال ۱۴۰۰ ناواکو در پیام نوروزی رئیس هیئت مدیره

30 اسفند 1399

به گزارش روابط عمومی ناواکو، رئیس هیئت مدیره شرکت ناواکو در پیام تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، چشم انداز پیش روی شرکت در سال جدید را روشن و پر امیدترسیم کرد.

حمیدرضا احمدیان ضمن قدردانی از زحمات کلیه همکاران در سال ۹۹، عملکرد ناواکو در سالی که گذشت را قابل قبول و رو به جلو ارزیابی کرد.

او با اشاره به سختی‌های سال ۹۹ و بیماری کرونا گفت: سالی که گذشت، از منظر اقتصادی و رویههای تولید در کشور بسیار پیچیده بود و متاسفانه برای همه هموطنان و همکاران ما سال سختی بود و در این سال بسیاری از هموطنان و عزیزان را از دست دادیم. درسالی که گذشت در کنار هم تلاش کردیم، توکل داشتیم و امید به فردایی بهتر و روشن‌تر، هیجان و اشتیاق با هم بودن و با هم ساختن را دو چندان کرده بود.

رئیس هیئت مدیره ناواکو ضمن ابراز امیدواری از همکاران شرکت فناوری اطلاعات ناواکو درخواست کرد: ناواکو در آغاز دوره ای جدید قرار دارد، همچون گردش احوال زمین از زمستان به بهار. بایستی بهار طبیعت و سال جدید را بهانه‌ای برای آغاز قرار دهیم و با استعانت از خداوند منان و ترسیم برنامههای هوشمندانه و هدفمند به قله موفقیت برسیم.

احمدیان در ادامه افزود: ناواکو با نزدیک به ۷۰۰ نیروی انسانی مجرب ظرفیت خوبی دارد تا گامی رو به جلو بر‌دارد و تاکنون تلاش‌های بسیاری در این شرکت انجام شده است اما این اقدامات و موفقیت ها، تمام آنچه که ما می‌خواهیم، نیست و قطعا با تلاش همکاران اتفاقات مهمی خواهد افتاد.

رئیس هیئت مدیره شرکت فناوری اطلاعات ناواکو وعده داد: این شرکت سال جدید را با تدوین برنامه راهبردی سه ساله، استراتژی جدیدی در زمینه توسعه خدمات پرداخت، هوشمند سازی عوارض الکترونیکی، ایجاد و تکمیل زنجیره ارزش تکنولوژی مسکن و همکاری با شرکای مهم تجاری را آغاز خواهد کرد.

او تاکید کرد: شرکت ناواکو قطعاً در سال ۱۴۰۰ برنامه جدیدی در حوزه توسعه بازار و ورود به بازارهای جدید خواهد داشت.

احمدیان افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوب ناواکو قطعا دسترسی به اهداف و ایجاد فضایی متفاوت در شرکت دور از دسترس نیست و لازمه آن این است که برنامه‌ریزی‌ها دقیق، هدفمند و هماهنگ با اهداف شرکت باشد. عمده فعالیتهای ما در چند ماه گذشته تمرکز بر چابک‌سازی ساختار سازمانی، تدوین برنامه نیروی انسانی، ترسیم برنامه گذار فناورانه شرکت، تقویت اقدامات پایه‌ای و زیرساختی بوده است، اما در ادامه این اقدامات و در سال جدید به حول و قوه الهی با هدف نقش پررنگ در بازار صنعت بانکی و پولی کشور،  ارائه سبدی جامعی از خدمات و محصولات را پیگیری خواهیم کرد.

احمدیان همچنین رویکرد ناواکو در سال جدید را ترسیم کرد و گفت: رویکرد شرکت در سال جدید بر چند محور تقسیم می‌شود. بخش اول تکمیل اقدامات باقی مانده در بخش هایی از جمله بانکداری متمرکز است. بخش دوم اقدامات تکمیل محصولات درآمد ساز شرکت ازجمله کیف پول، عوارض الکترونیکی و نظایر آن و بخش سوم و مهم شرکت مربوط به حوزه های نوآورانه و تشکیل اکوسیستم نوآوری شرکت است که با تعریف مسیر و پروژه‌های جدید و اتحاد آن با اقدامات اصلی شرکت می‌تواند فضایی خلاقانه، شفاف و پرانرژی را ایجاد کند و البته برخی برنامه‌های این بخش از جمله ایجاد مرکز نوآوری از سال گذشته شروع شده است. انشاالله با همت و همدلی و باور به برنامه ها و همدیگر بتوانیم هلدینگ فناوری اطلاعات ناواکو را در پایان سال جاری شاهد باشیم.

احمدیان در پایان گفت: آرزوی ایامی پر از سلامتی، بهروزی و آرامش برای همه همکاران خوبم در ناواکو و خانواده‌های محترمشان مسئلت دارم.