دپارتمان ETC در ناواکو تشکیل شد/ روح‌الله ارجمندی به عنوان مدیر دپارتمانETC منصوب شد

مدیریت ETC در شرکت فناوری اطلاعات ناواکو شکل گرفت و از سال 1400 ،ETC از معاونت پرداخت جدا شده و به شکل دپارتمان در شرکت فعالیت خواهد کرد.

مدیریت ETC در شرکت فناوری اطلاعات ناواکو شکل گرفت و از سال ۱۴۰۰ ،واحد ETC(پرداخت الکترونیکی عوارض) از معاونت پرداخت جدا شده و به شکل دپارتمان در شرکت فعالیت خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی ناواکو، مراسم معارفه اولین مدیر دپارتمان ETC روز دوشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ برگزار شد. روح الله ارجمندی به عنوان مدیر این دپارتمان منصوب شد.

در این مراسم، مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو رویکرد جدید شرکت در خصوص ETC را تشریح کرد و گفت: «از سه ماه پیش با ورود جدی بانک مسکن و شرکت فناوری اطلاعات ناواکو به بحث آزادراه ها و با مصوبه بانک مبنی بر تجهیز ۵۰ لاین آزادراهی «تشکیل دپارتمان ETC» در دستور کار قرار گرفت».

محمد رضا ضیاظریفی افزود:«با توجه به رویکرد جدید، شرکت فناوری اطلاعات ناواکو نیازمند تفکری جدید بود که با توجه به سابقه ۱۷ ساله جناب آقای ارجمندی و مسئولیت اخیر ایشان در ستاد حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، مدیریت دپارتمان ETC را بر عهده خواهند داشت. این مجموعه زیر نظر مستقیم مدیرعامل فعالیت خواهد کرد».

مدیرعامل ناواکو ادامه داد: «دلیل خروج ETC از معاونت پرداخت، بزرگی این معاونت است که ماموریت‌های اصلی آن در واحدهای ‌امورمشتریان، بازارگاه، درگاه موبایلی ، کیوسک ، PSP، کال سنتر است و به جهت چابک‌سازی حوزه فعالیت ETC  از این معاونت جدا شد».

ضیاظریفی همچنین خبر داد که معاونت توسعه کسب و کار در مجموعه ناواکو به زودی ایجاد می‌شود.

در این مراسم، روح الله ارجمندی با قدردانی از انتصاب او به عنوان مدیر ETC، تقارن این مراسم با ماه شعبان را به فال نیک گرفت و گفت: «حمل و نقل هوشمند جای کار زیادی دارد. با توجه به پیشینه این حوزه در سرعت رشد فناوری در دنیا که بسیاری از امور را تسهیل می‌کند. همانطور که براساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، پیش‌بینی می‌شود؛ در سال ۲۰۳۵ تصادفات جاده ای هفتمین عامل مرگ‌ومیر در دنیا شود. این خیلی نگران کننده است که ۱۴ سال آینده تصادفات جاده‌ای به این میزان عامل مرگ‌ومیر باشد. پس این ضرورت وجود دارد که براساس تکنولوژی‌ها بهره‌وری، ایمنی را افزایش و در عین حال ترافیک را کاهش دهیم».

مدیر دپارتمان ETC گفت: «مجموعه ناواکو می‌تواند در این حوزه پیشرو باشد. تمرکز ما در این دپارتمان بر تجهیز ۵۰ لاین آزادراهی، ایجاد ارزش‌افزوده یعنی همان تسهیل حمل‌ونقل خواهد بود. امیدواریم ایجاد دپارتمان ETC پنجره فرصتی باشد تا علاوه بر ماموریت ویژه سهم مهمی در اکو سیستم حمل ونقل هوشمند داشته باشد».

مهران رجایی، معاون پرداخت در این مراسم با ابراز امیداواری از ایجاد دپارتمان ETC گفت: «هر یک از پروژه های معاونت پرداخت پتانسیل این را دارد که به صورت مستقل فعالیت کنند. در این سالها ناواکو ETC را به وجود آورد، بزرگ کرد و اکنون ETC روی پای خود ایستاده و می‌تواند حرفه‌ای‌تر در این مارتن وارد شود. امیدواریم تمام پروژه‌ها با تمرکز هر چه بیشتر به این مرحله برسند».

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش علامه، پلاک۵۰

کد پستی: ۱۹۹۷۹۹۸۸۴۵

تلفن: 02143396000

ایمیل: info@navaco.ir