شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

مدیرعامل ناواکو از راه‌اندازی مسکن‌تک خبر داد / ناواکو به عنوان شتاب‌دهنده عمل می‌کند

28 اردیبهشت 1400

به گزارش روابط عمومی ، سیامک خا‌وری مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در رویداد پراپ‌تک از راه اندازی مسکن تک در زیر مجموعه گروه مالی بانک مسکن خبر داد.
مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو، برنامه‌های بانک مسکن برای توسعه نوآوری در صنعت ساختمان را تشریح کرد و گفت: بانک مسکن و گروه مالی بانک مسکن برای جذب طرح‌ها و ایده‌های نوآور ظرفیت‌های دارد که می‌توانند نوید دهنده همکاری با استارت‌آپ‌ها باشد.
او افزود: دولت وظیفه دارد تا بر ساخت ساختمان‌ها نظارت داشته باشد تا به لحاظ مصرف انرژی و طول عمر، بهینه، ارزان و کارا باشند. هوشمندسازی صنعت ساختمانی در حال حاضر همگانی نشده و تکنولوژی مورد استفاده کنونی بسیار قدیمی هستند، بنابراین باید از مصالح پیشرفته استفاده شود.
او ادامه داد: ناواکو و بانک مسکن به عنوان شتاب‌دهنده یا مرکز رشد و در مواردی به عنوان سرمایه‌گذار عمل می‌کنند و بسته به حجم پروژه و میزان اثرگذاری آن در برآورده‌سازی اهداف حضور می‌یابند. قوانین و مقررات در راستای اهداف ما است و هیچ منع قانونی نداریم و اعتبارات لازم برای حوزه مسکن در نظر گرفته شده است، بر این اساس تسهیلات بانک مسکن برای طرح‌های نوآورانه تا سه برابر افزایش یافته است.

اخبار و مقالات مشابه