شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

عرضه آخرین دستاوردهای شرکت ناواکو در نمایشگاه تراکنش ۹۷

28 آبان 1397

حمید بنائیان مدیرعامل شرکت ناواکو در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران به تشریح آخرین دستاوردهای شرکت در حوزه فناوری و بانکداری الکترونیک پرداخت. وی با بیان اینکه در چند سال اخیر هدف گذاری و برنامه های خوبی در مجموعه بانک مسکن و شرکت تابعه ناواکو در حوزه ارتقای سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری صورت گرفته است گفت : به موازات سیاست های ابلاغی بانک به شرکت ناواکو تمامی ظرفیت های شرکت در جهت تحقق اهداف تعیین شده بکار گرفته شده است تا شاهد ارائه بهترین نوع خدمات در حوزه های مختلف IT بخصوص در بخش صف باشیم .
وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای مختلف شرکت به تشریح برخی از این محصولات پرداخت. راه اندازی اپلیکیشن پرنا که قابلیت پرداخت اقساط بانک مسکن ، فروش و شارژ تگ های ETCو خدماتی که با نصب این اپلیکیشن پذیرندگان دستگاههای پوز بانک مسکن می توانند از تمامی سرویس های ارائه شده استفاده کنند، بخشی از ویژگی های این اپلیکیشن می باشد. در حوزه ETC و نیز حمل و نقل هوشمند(ITS) که در حال حاضر در آزادراه های کشور عملیاتی شده است ، این موضوع قابلیت تعمیم به مراکز تجاری ، خدمات شهری و شهرداری را نیز داراست. در بحث کیوسک ها نیز اقدامات ارزشمند و مهمی صورت پذیرفته است که نسخه تولیدی جدید ، تمامی سرویس های لازم را به عنوان متمرکز کننده و ابزار مانیتورینگ ویژه جهت رصد آنلاین و به لحظه و رفع عیب از راه دور داراست .
بنائیان در پایان با ابراز امیدواری از برگزاری اینگونه نمایشگاهها در طول سال ، خواستار فراهم شدن بسترهای لازم جهت تبادل تجربیات ، ایده ها و نوآوری فعالان حوزه پرداخت جهت ارتقاء توانمندیهای داخلی شد.

شایان ذکر است در نخستین ساعات افتتاح نمایشگاه تراکنش مدیر عامل محترم بانک مسکن جناب آقای رحیمی انارکی از غرفه ناواکو بازدید کردند. در این بازدید که با همراهی دکتر بنائیان مدیر عامل، آقای هروی عضو هیئت مدیره و معاونین محترم شرکت صورت گرفت، رحیمی انارکی از نزدیک با پروژه های همراه پرداخت (پرنا) و سامانه مانیتورینگ کیوسک های بانکی، آشنا و کیوسک های بانکی ساخته شده توسط شرکت ناواکو  را رونمایی کردند.

اخبار و مقالات مشابه