شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

مراسم معارفه و تودیع معاونت توسعه نرم‌افزار

مراسم معارفه و تودیع توسعه نرم افزار ناواکو
24 مرداد 1401

به گزارش واحد روابط عمومی، روز دوشنبه  24 مرداد ماه مراسم معارفه و تودیع مدیریت واحد توسعه نرم‌افزار شرکت ناواکو با حضور مهندس خاوری و جمعی از مدیران و معاونین مجموعه در سالن همایشات گروه مالی بانک مسکن برگزار شد. در این جلسه از زحمات بی‌­شائبه آقای علی سلیمی تقدیر به عمل آمد و آقای احمدرضا آهی به عنوان معاون جدید توسعه نرم‌افزار معرفی گردید.

مهندس خاوری ضمن برشماری از تلاش­‌های آقای سلیمی در سال­‌های معاونت ایشان بر لزوم توسعه فعالیت­‌ها در این واحد تأکید نمود و گفت: «واحد توسعه نرم‌افزار به مثابه مغز متفکر شرکت ناواکو و پیش‌­برنده اهداف آرمانی آن است و پیشرفت مجموعه ملزوم به ارتقاء سطح علمی و کیفی این واحد است لذا همواره این معاونت کانون توجه مدیران ارشد بانک مسکن و ناواکو بوده و نتایج و دستاوردهای واحد مورد رصد ایشان قرار گرفته است.»

وی همچنین افزود: «آقای سلیمی نیز با دلسوزی و تلاش متخصصانه و متعهدانه خود همواره در پیشرفت ناواکو سهیم بوده‌­اند و خوشحالیم که هنوز هم در هیأت مدیره شرکت از حضور ایشان بهره‌مند خواهیم شد. امیدواریم آقای آهی نیز با انتقال تجربه و دانش خود در این معاونت بتوانند زمین زراعت شده مدیران قبلی را با تخصص و پیشینه درخشانشان در حوزه فناوری اطلاعات به گلستان نوآوری و فناوری تبدیل نمایند.»