شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

برنامه تجهیز جاده‌های ترانزیتی و بنادر تجاری به ETC

3 آبان 1400

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو از گسترش فعالیت دفاتر استان هرمزگان و برنامه تجهیز جاده‌های ترانزیتی و بنادر تجاری این استان به  ETC خبر داد.

سیامک خاوری مدیرعامل و غلامرضا داداش زاده رئیس هیئت مدیره شرکت فناوری اطلاعات ناواکو  در سفر به استان هرمزگان که جهت بررسی مشکلات و استفاده از پتانسیل تجاری این استان انجام شد، با علی کمالی مدیر امور شعب بانک مسکن استان هرمزگان  و کارشناسان ناواکو در استان هرمزگان دیدار و گفتگو داشتند، در این جلسه به همکاری دو جانبه مدیریت شعب استان و ناواکو تاکید شد.

سیامک خاوری ضمن قدردانی و تشکر از مدیریت استان به بیان اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت در استان هرمزگان پرداخت و اشاره نمودند: در حوزه پرداخت الکترونیکی عوارض  ETC شرکت ناواکو دارای تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، باجه و نیروی مستقل در عوارضی های طرف قرارداد خود است و شرکت در این خصوص  به بانک مسکن و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور سرویس می دهد. در همین زمینه شرکت قصد دارد در جاده های ترانزیتی و بنادر تجاری استان هرمزگان ETC را توسعه دهد.

خاوری افزود: همچنین همکاری ناواکو با پارک‌های علم و فناوری آغاز شده است و این موضوع زمینه همکارهای بیشتر با شعب سراسر کشور را فراهم می‌کند.

در ادامه، غلامرضا داداش زاده از راه اندازی باشگاه مشتریان با همکاری سرپرستی شعب استان هرمزگان و ارائه تسهیلات به پذیرندگان در قالب امتیاز بندی خبر داد.

در این دیدار، علی کمالی نیز به استفاده از پتانسیل تجاری مناطق آزاد قشم و کیش تاکید کرد و گفت: پذیرندگان ویژه جهت قدردانی و همچنین پذیرندگان کم تراکنش جهت بررسی مشکلات  شناسایی شوند و به استفاده از پایانه فروشگاهی و تراکنش بالاتر تشویق گردند.

او همچنین افزود: کمبود دستگاه سیار و تأمین دستگاه بروز جهت جذب و رضایت پذیرندگان رفع گردد.

پس از جلسه، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره ناواکو از دفتر استانی این شرکت بازدید کردند و گزارش عملکرد دفتر استانی توسط نمایندگان ناواکو ارائه گردید.

                      

اخبار و مقالات مشابه