توسعه همکاری‌های ناواکو با تله کیش در نگین خلیج فارس

مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره شرکت ناواکو ضمن همکاری و هم­‌افزایی با شرکت اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش (تله کیش) از نمایشگاه KITEX 2022 نیز بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی، مهندس خاوری مدیرعامل، دکتر داداش زاده رئیس هیئت مدیره  و مهندس یوسف بیک نایب‌ رئیس هیئت مدیره شرکت ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ به منظور توسعه همکاری­‌ها با شرکت تله کیش (KCT) در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بانکی، وارد منطقه آزاد کیش شدند. در این جلسه که با حضور مهندس محمد عزیزی سرپرست این شرکت اپراتور تلفن همراه برگزار شد، دو طرف بر ضرورت برقراری تعامل سازنده و برنامه­‌ریزی جهت توسعه کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به مشتریان تأکید نمودند.

خاوری در این جلسه با اشاره به ظرفیت­ بالای جزیره در حوزه ICT و نیز هم افزایی میان ناواکو و تله کیش، توسعه خدمات کمی و کیفی قابل ارائه به کیشوندان و گردشگران ورودی در جهت تحول دیجیتال با استفاده از زیرساخت­‌های موجود دو شرکت را به عنوان فصل مشترک این همکاری برشمرد.

مهندس عزیزی نیز ضمن برشمردن دستاوردهای کلان ناواکو در سال اخیر و تمجید از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره مجموعه، این همکاری را فرصتی مناسب جهت خلق ایده­‌ها و خدمات نو ارزیابی کرد و گفت: «ظرفیت­‌های ایده‌­آل دو شرکت، بهره­‌گیری از متخصصان مجرب و برخورداری از بروزترین دانش روز دنیا در حوزه فناوری اطلاعات می­تواند نتایج درخشانی را در آینده برای منطقه آزاد کیش به ارمغان بیاورد.»

شایان ذکر است مدیران ارشد ناواکو در حاشیه این جلسه از دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش KITEX 2022 بازدید نمودند. این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت با محوریت هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، شهر هوشمند، زیرساخت و امنیت، بلاکچین و رمزارزها، رسانه دیجیتال با هدف تکمیل زنجیره علم و فناوری، تکنولوژی محصول و ورود به بازارهای جهانی به منظور ثروت آفرینی برای کشور برگزار شد.

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش علامه، پلاک۵۰

کد پستی: ۱۹۹۷۹۹۸۸۴۵

تلفن: 02143396000

ایمیل: info@navaco.ir