هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی کیش

به گزارش روابط عمومی، سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی که نخستین رویداد صنعت مالی و بازار سرمایه پس از شیوع ویروس کرونا در کشور بوده است در دو بخش محتوایی و نمایشگاهی از ۸ ام لغایت ۱۱‌ام آذر ماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش برای علاقمندان برگزار گردید.
سیامک خاوری مدیر عامل به همراه غلامرضا داداش زاده رئیس هیئت مدیره شرکت ناواکو در این نمایشگاه حضور بهم رساندند.
از برنامه‌های این نمایشگاه می‌توان به مسائل روز اقتصادی کشور مانند الگوهای نوین مالی از بازار پول و سرمایه، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشور و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، دیپلماسی اقتصادی و افزایش تجارت با کشورهای منطقه، بانک‌داری بین‌المللی، اقتصاد الکترونیک و تاسیس بورس بین‌الملل، آینده‌پژوهی، اقتصاد مسکن و … اشاره کرد.
این نمایشگاه شامل دو بخش نمایشگاهی و محتوایی بود که در بخش نمایشگاه بیش از ۲۰۰ شرکت، موسسه و نهاد در بخش‌های خصوصی و دولتی فعال در بازار سرمایه حضور داشتند. در بخش محتوایی نیز، ۲۵ نشست تخصصی و همایش جانبی برگزار گردید.
گفتنی است ۱۵۰ نشست خصوصی نیز توسط اساتید، کارشناسان و مسئولان اقتصادی کشور در نمایشگاه اینوکس امسال برگزار شد.
با توجه به سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» با مشارکت سیاست‌گذاران، دست‌اندرکاران، فعالان بازارهای مالی، بازار سرمایه، اتاق‌های بازرگانی، شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان و سایر ذینفعان و علاقمندان، این فرصت ایجاد شد تا چشم‌اندازهایی برای شکوفایی اقتصادی ترسیم شود زیرا شرایط اقتصادی کنونی با وضعیت مورد انتظار فاصله زیادی دارد.

اشتراک گزاری:

اخبار مرتبط

تماس با ما

اطلاع رسانی

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، نبش علامه، پلاک۵۰

کد پستی: ۱۹۹۷۹۹۸۸۴۵

تلفن: 02143396000

ایمیل: info@navaco.ir