شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

سرپرست معاونت تجاری و امور مشتریان ناوکو منصوب شد

29 مهر 1402

صادق خانی علی‌اکبری به‌عنوان سرپرست معاونت تجاری و امور مشتریان شرکت ناواکو منصوب شد.
به گزارش واحد روابط‌ عمومی ناواکو، در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل، رئیس هیئت‌مدیره، معاونان و مدیران مستقل شرکت ناواکو در ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار شد، صادق خانی علی‌اکبری به‌عنوان سرپرست معاونت تجاری و امور مشتریان شرکت فناوری اطلاعات  ناواکو منصوب گردید.

مزدک علی مددی مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره در این مراسم گفت:  دامنه گسترده و متنوع خدمات و محصولات ناواکو در بستر تخصصی نرم افزار، همچون: سامانه اخذ الکترونیک عوارض آزادراهی (ETC)، سامانه‌های بانکداری متمرکز و ستادی، خدمات پرداخت الکترونیکی، همراه پرداخت، کیوسک بانکی و خدمات پشتیبانی از مراکز داده، ضرورت تشکیل این معاونت را پیش از این ایجاب کرده بود و با همین هدف نیز در ساختار سازمانی شرکت قرار داده شده و اکنون با توجه به اهمیت سرعت‌بخشی به فعالیت‌ها امیدواریم منسجم و توانمند به کار خود ادامه دهد.

 وی همچنین با آرزوی موفقیت برای سرپرست معاونت تجاری و امور مشتریان گفت: همکاری و هماهنگی با تمامی گروه‌های کاری با هدف هم‌افزایی سازمانی، برنامه‌ریزی، پاسخگویی و اقدامات لازم جهت رصد و شناسایی نیازهای بازار به منظور افزایش درآمد از مهم‌ترین انتظارات شرکت از این معاونت است.
گفتنی است دکتر صادق خانی علی اکبری، سابقه ارائه مشاوره در سطوح عالی به شرکت های مختلف در حوزه مخابرات، فناوری اطلاعات و هلدینگ های سرمایه گذاری را در کارنامه خود دارد. همچنین عضویت در هیئت‌مدیره کارخانجات مخابراتی ایران (سهامی عام)، مشاور عالی گروه فن آوا (سهامی عام)، مشاور عالی مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران از جمله سوابق و موفقیت های وی در طول سال های گذشته است.