شرکت فناوری اطلاعات ناواکو

گزارش حضور شرکت در اولین همایش ملی مراکز داده، زیر ساخت و سرویس ها


اولین همایش ملی مراکز داده، زیرساخت و سرویس ها در تاریخ 12 تا 14 تیرماه 1396 به میزبانی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و با حضور شرکتهای مختلف فعال در این عرصه برگزار گردید.

شرکت فناوری اطلاعات ناواکو به عنوان یکی از شرکتهای ارائه دهنده خدمات مراکز داده که طراحی، ساخت و پشتیبانی 3 مرکز داده را در کارنامه خود دارد، به عنوان یکی از حامیان اصلی برگزاری این همایش حضور چشمگیری در این همایش داشت.

در این راستا شرکت ناواکو ضمن حضور در بخش نمایشگاهی این همایش، با برگزاری دو کارگاه آموزشی و معرفی یک محصول به ارائه تجربیات خود در این حوزه پرداخت.

در افتتاحیه این همایش که با حضور فتح الله مضطرزاده معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری، سید ابوالحسن فیروزآبادی رئیس شورای عالی فضای مجازی، محسن عزیزی عضو هیات مدیره بانک مسکن، ساسان شیردل مدیر فناوری اطلاعات بانک مسکن و رئییس هیات مدیره شرکت ناواکو برگزار گردید، حمید بنائیان مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در سخنرانی خود ضمن بیان چالشهای حوزه مراکز داده و نحوه رفع آنها، اظهار امیدواری کرد که مجموعه ای جهت ایجاد سیاستگذاری و انتقال تجربیات در این حوزه ایجاد گردد.

در روزهای برگزاری این همایش سه روزه، مدیران و کارشناسان شرکت ناواکو با حضور فعال در غرفه این شرکت در بخش نمایشگاهی این همایش، ضمن ارائه و معرفی توانمندیهای شرکت، به تبادل نظر و تجربه با سایر فعالان و کارشناسان این حوزه پرداختند.

شرکت فناوری اطلاعات ناواکو با هدف انتقال تجربیات و توانمندیها، اقدام به برگزاری دو کارگاه در این همایش نمود که مورد استقبال شرکت کنندگان و کارشناسان سازمانها و شرکتهای دیگر قرار گرفت.

در اولین کارگاه "سامانه مانیتورینگ برق مراکز داده ناواکو" که کاملا توسط کارشناسان شرکت طراحی و اجرا شده است، به عنوان یک محصول و دستاورد جدید و اختصاصی توسط مجید دژپور و امین مباشرزادگان معرفی گردید.

در کارگاه دوم "نرم افزار مانیتورینگ زبیکس" که از سامانه های مهم و و کاربردی در مدیریت و نظارت در مراکز داده می باشد، توسط امید حسینی و ندا ورانلو معرفی و آموزش داده شد.

پس از سه روز برگزاری و در اختتامیه اولین همایش ملی مراکز داده، ضمن تقدیر از حضور موثر و ارزشمند شرکت فناوری اطلاعات ناواکو در این همایش، لوح تقدیر و تندیس یادبود همایش توسط معاون وزیر علوم تحقیقات و فناوری به شرکت ناواکو تقدیم گردید.


گزارش تصویری همایش به پیوست می باشد. دانلود فایل